Kolędowanie z Kasią Klich w szpitalu przy Litewskiej


Dużą niespodzianką dla naszych podopiecznych z Oddziału Onkologii Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej, było wspólne kolędowanie z Kasią Klich, znaną wszystkim z piosenki "Lepszy model". Tytułowy singiel "Lepszy model" z debiutanckiego albumu Kasi Klich stał się absolutnym hitem lata 2002 roku. Album zapewnił Kasi nagrodę Fryderyk 2002 w kategorii Debiut Roku oraz Super Jedynkę przyznawaną przez telewidzów TVP. Kasię Klich mieliśmy przyjemność gościć dzięki współpracy z menadżerem Dariuszem Włoskiem.


Taka wizyta to możliwość kontaktu z gwiazdami znanymi jedynie ze szklanego ekranu, radia i kolorowych pism. To możliwość wysłuchania na żywo ich przebojowych utworów, ciekawe rozmowy, pamiątkowe zdjęcia i oczywiście autografy. To również spełnione marzenia o osobistym poznaniu swojej ulubionej gwiazdy, a także chwile zapomnienia i oderwania się od szpitalnej rzeczywistości. Tym razem mieliśmy możliwość nie tylko usłyszeć najpiękniejsze piosenki z repertuaru Kasi Klich, ale również wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze kolędy polskie. Do mini koncertu Kasia zaprosiła również swoich przyjaciół, którzy jej akompaniowali na gitarze i bębenkach, a także wspomagali w chórkach. W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wspólne kolędowanie z naszymi gośćmi wprowadziło miły i uroczysty nastrój wśród naszych maluchów i ich rodziców.

 

Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowania Kasi Klich, jej przyjaciołom oraz Dariuszowi Włoskowi za muzyczny prezent bożonarodzeniowy dla naszych podopiecznych.Kolędowanie z Kasią Klich w szpitalu przy Litewskiej