Harley'ada Marzeń


01.06.2014 „Szpiknikowa Harley’ada Marzeń” na Mariensztacie w Warszawie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca na mariensztackim rynku w Warszawie, Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson – „Warsaw Chapter Poland” zorganizowała 5. edycję imprezy, tym razem pod nazwą - „Szpiknikowa Harley’ada Marzeń”. Była to po raz kolejny impreza dedykowana dzieciom z chorobami nowotworowymi, jak również uczta dla miłośników motocykli Harley Davidson.

W programie imprezy był tradycyjny przejazd naszych małych podopiecznych wraz

Czytaj dalej...
02.06.2013 Dzień Dziecka z "Harley’adą Marzeń 2013" - Warszawa

W dniu 2.06.2013 r. Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" zorganizowała happening pn. "Harley’ada Marzeń 2013". To już czwarta edycja tej niezwykle widowiskowej imprezy dedykowanej dzieciom z chorobą nowotworową. W tym roku "Harley’adę Marzeń" połączyliśmy z obchodami Dnia Dziecka. W happeningu udział wzięli pacjenci z pięciu oddziałów onkologicznych w Polsce będących pod opieką Fundacji Spełnionych Marzeń - z dwóch ośrodków warszawskich oraz z Kielc, Olsztyna i Lublina. Głównym punktem imprezy był przejazd harley`owców

Czytaj dalej...
 

17.04.2011 Trzecia Wielkanocna Harley`ada Marzeń

W dniu 17.04.2011 r. w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu odbyła się Trzecia "Wielkanocna Harley'ada Marzeń". Imprezę zorganizowała Fundacja Spełnionych Marzeń we współpracy z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" i Urzędem Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy. W happeningu udział wzięli pacjenci z pięciu oddziałów onkologicznych w Polsce będących pod opieką Fundacji Spełnionych Marzeń - z dwóch ośrodków warszawskich oraz z Kielc, Olsztyna i Lublina.

Czytaj dalej...
09.05.2010Wiosenna Harley'ady Marzeń foto

W dniu 9.05.2010 r. "Fundacja Spełnionych Marzeń" wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" już po raz drugi zorganizowała happening pn. "Wiosenna Harley'ada Marzeń". W happeningu udział wzięli pacjenci trzech oddziałów onkologicznych będących pod opieką Fundacji: Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej, Instytutu Matki i Dziecka, Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Czytaj dalej...
05.04.2009Pierwsza Wielkanocna Harley'ada Marzeń foto

W dniu 5 kwietnia w Niedzielę Palmową, Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Harleyowców - Warsaw Chapter Poland oraz przy wsparciu i współpracy z Biurem Polityki Społecznej Miasta Stołecznego Warszawy zorganizowała wielki świąteczny happening na ulicach Warszawy pn. "Wielkanocna Harley'ada Marzeń". Kawalkada około 40-stu motocykli marki Harley Davidson wraz z naszymi podopiecznymi przejechała z Ronda De Gaulle'a, ulicą Tamka, Dobra, Nowy Zjazd, Wisłostradą, Sanguszki, Konwiktorską, Bonifraterską przez Krakowskie Przedmieście aż na Plac Zamkowy.

Czytaj dalej...