Gwiazdka z Gwiazdami na Litewskiej


W dniu 11 grudnia br. w Dziecięcym Szpitalu przy Litewskiej Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała coroczne spotkanie Gwiazdkowe dla swoich podopiecznych, zarówno dla tych, którzy już dawno zakończyli leczenie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają ciężką walkę z chorobą.

Spotkanie Bożonarodzeniowe to czas, kiedy w magicznej przedświątecznej atmosferze jednoczymy się w wierze i nadziei na lepsze jutro, kiedy smutek przegrywa z radością, a... marzenia się spełniają.


Święta Bożego Narodzenia to również choinka, wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i oczywiście Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. W tym roku kolędy śpiewaliśmy wspólnie z Kasią Zielińską, Kasią Glinką i Sashą Strunin przy akompaniamencie młodych muzyków (Paweł Kukuła - fortepian, Dominik Gawroński - trąbka, Mikołaj Nowicki - kontrabas i Paweł Krupski - skrzypce... Wielkie dzięki :-)).

W roli Świętego Mikołaja tradycyjnie wystąpił Szymon Majewski, któremu towarzyszył Michał Zieliński.Gwiazdka z Gwiazdami na Litewskiej