Gwiazdka na olsztyńskiej onkologii


W dniu 17 grudnia Świąteczny Maraton Fundacji Spełnionych Marzeń dotarł do Olsztyna, gdzie Święty Mikołaj odwiedził małych pacjentów z oddziału onkologii. Pomocnikiem Świętego Mikołaja w tym roku był Olsztynianin - Tomasz Jaworski z Rodziną, który pomógł nam zorganizować Gwiazdkowe przyjęcie. Było uroczyście i bardzo rodzinnie. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas pięknymi kolędami - Sara Szymczak wraz z zespołem M.A.B.S., a Święty Mikołaj dopełnił tradycji, obdarowując dzieciaki gigantycznymi torbami z prezentami. Naszym gościem specjalnym w ten uroczysty dzień był przyjaciel Fundacji Spełnionych Marzeń – Mariusz Korpoliński, którego nagrodziliśmy "Rubinowym Sercem" za pomoc przy organizacji Mikołajkowego Pokaz Mody – „Dzieci Dzieciom” w Olsztynie :-). Dzięki środkom finansowym zebranym podczas tej imprezy, mogliśmy naszym olsztyńskim podopiecznym zakupić tak wspaniałe prezenty… BARDZO DZIĘKUJEMY :-).

W atmosferze zbliżających się Świat Bożego Narodzenia - dzieląc się opłatkiem życzyliśmy wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń, a słodki poczęstunek przypieczętował to miłe spotkanie.

Dziękujemy wszystkim „Pomocnikom Świętego Mikołaja”, którzy sprawili, że ten dzień … mimo wszystko... był naprawdę piękny :-). Dziękujemy również uczniom klasy IIc ze Szkoły Podstawowej Nr 29 w Olsztynie i jej wychowawczyni – Pani Agacie Dzieżyk – za piękną makietę z kartek świątecznych w kształcie choinki i cudne kartki dla personelu


Gwiazdka na olsztyńskiej onkologii