Fundacja DUVAL ze świąteczną misją na Litewskiej


W dniu 22 grudnia 2011r. na oddziałach onkologii i hematologii Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej gościliśmy dwie Śnieżynki - wysłanniczki Świętego Mikołaja: Lindę Sztyller i Ewę Makaruk z Fundacja Duval. Fundacja zakupiła wspaniałe prezenty gwiazdkowe, którymi obdarowała nasze dzieciaki.

Założycielem Fundacji Duval jest Mark Stanisław Duval - Brytyjczyk polskiego pochodzenia. Idea powołania fundacji zrodziła się z potrzeby niesienia pomocy potrzebującym na terenie Polski. Jednym z założeń Fundacji jest organizowanie pomocy na rzecz ubogich, chorych i niepełnosprawnych dzieci.

Fundacja Spełnionych Marzeń współpracuje z Fundacją Duval od 2011r. W ramach tej współpracy Duval sfinansował wyjazd części dzieci na organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń coroczny obóz wakacyjny dla dzieci z chorobą nowotworową pod nazwą "Wakacje z Marzeniami". W imieniu naszych podopiecznych składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc naszym dzieciakom. Ich uśmiech to również Wasza zasługa.Fundacja DUVAL ze świąteczną misją na Litewskiej