Estera Lussato i Szymon Majewski na Litewskiej


Boże Narodzenie tuż, tuż, więc Fundacja Spełnionych Marzeń jak co roku rozpoczyna Wielki Maraton Gwiazdkowy we wszystkich swoich oddziałach onkologicznych. I jak co roku Święty Mikołaj z niecierpliwością oczekuje na spotkanie z dziećmi, by je obdarować wymarzonymi prezentami i życzyć im dużo zdrowia. Wychodząc naprzeciw tradycji Fundacja Spełnionych Marzeń wyruszyła ze świąteczną misją na oddział onkologii Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej w Warszawie.

Wieloletnią tradycją się stało, że w tej jakże przyjemnej misji wspierają nas zaprzyjaźnieni wysłannicy Świętego Mikołaja, czyli Estera Lussato – prezes LITTLE HAND CHILDREN’S FOUNDATION (LHCF) z Anglii oraz członek Rady FSM – Szymon Majewski. W tym roku Święty Mikołaj swoją szczodrością mile nas zaskoczył, gdyż jego sanie wręcz uginały się pod ciężarem prezentów . A hojność tą zawdzięczamy kooperacji urzędu Świętego Mikołaja z firmami zaprzyjaźnionymi z Fundacją Spełnionych Marzeń, takimi jak: Little Hand Foundation, Intel Technology Poland sp. z o.o., Raiffeisen Polbank i Eveline Cosmetics (OGROMNE DZIĘKI !!!!).

Wspólnie z naszymi gośćmi obdarowaliśmy wszystkie dzieciaki suto wypełnionymi torbami z prezentami, życząc im na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia samych wspaniałości, ale przede wszystkim po trzykroć zdrowia i oczywiście spełnienia marzeń.


Estera Lussato i Szymon Majewski na Litewskiej