Dzień Dziecka z Polskim Radiem


Z okazji Dnia Dziecka Polskie Radio S.A. zorganizowało akcję charytatywną na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń. Pieniądze z reklam emitowanych 1 czerwca na antenie Polskiego Radia zostały przekazane na realizację celów statutowych naszej Fundacji.

16 sierpnia 2004 roku w biurze Fundacji odbyła się uroczystość wręczenia symbolicznego czeku na kwotę 93915,60 zł z udziałem Pani Beaty Jaworskiej - Wiceprzewodniczącej Zarządu Polskiego Radia i Pana Tomasza Drzewosowskiego - Dyrektora Agencji Reklamy Polskiego Radia.


Po uroczystości wręczenia czeku nasi goście odwiedzili dzieci z Oddziału Onkologii tutejszego szpitala i obdarowali je maskotkami Polskiego Radia - pluszowymi konikami, czym wywołali niespodziewaną radość. Pamiątką z tej wizyty jest również prawie naturalnych rozmiarów kucyk, który służy dzieciakom za fotel-przytulankę i przypomina o okazanej dobroci.


Przekazane tego dnia fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla pacjentów Oddziału Onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. prof. M. Michałowicza oraz Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.


Fundacja Spełnionych Marzeń pragnie serdecznie podziękować Zarządowi Polskiego Radia S.A. za tak wielkie wsparcie naszych działań na rzecz dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.
Polskie Radio