Bożonarodzeniowe spotkanie pacjentów i ich rodzin


To już siódme integracyjne spotkanie wigilijne byłych i obecnych pacjentów oddziału onkologii dziecięcego szpitala przy Litewskiej. Spotkanie szczególne, bo w tym magicznym przedświątecznym czasie jednoczy nas wszystkich, dając siłę i wiarę w lepsze jutro, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają ciężką walkę z chorobą.

Święta Bożego Narodzenia to również choinka, wspólne kolędowanie, Święty Mikołaj i góra prezentów. Do wspólnego kolędowania tym razem zaprosiliśmy EWELINĘ FLINTĘ i ŁUKASZA ZAGROBELNEGO, którzy oprócz kolęd zaśpiewali również najpopularniejsze piosenki z własnego repertuaru.

Natomiast na spotkanie ze Świętym Mikołajem zabrał nas teatrzyk ZŁOTY DUKAT. W postać Dobrej Wróżki wcieliła się Barbara Postrożny, a Święty Mikołaj był oczywiście prawdziwy, ale czasami występuje pod pseudonimem Krzysztof Postrożny. Każdy szanujący się Święty Mikołaj musi mieć obowiązkowo osobistego asystenta, w którego wcielił się ulubieniec naszych podopiecznych... SZYMON MAJEWSKI.

Była choinka, wspólne kolędowanie, Święty Mikołaj i góra prezentów... były chwile wzruszenia, zadumy, radość ze wspólnego świętowania i moc świątecznych życzeń.

Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowania Państwu Barbarze i Krzysztofowi Postrożnym z Teatrzyku Złoty Dukat, Ewelinie Flincie, Łukaszowi Zagrobelnemu i Szymonowi Majewskiemu za uświetnienie tego uroczystego wieczoru.Bożonarodzeniowe spotkanie pacjentów i ich rodzin