Backstage Kalendarza Marzeń 2014


Kalendarz Marzeń 2014 to Projekt Fundacji Spełnionych Marzeń realizowany już po raz ósmy. Głównym bohaterami są gwiazdy polskiej sceny teatralnej, muzycznej oraz show biznesu wraz z naszymi małymi podopiecznym.

Każda edycja Kalendarza Marzeń ma inny motyw przewodni. W tegorocznym Kalendarzu jest nim marzenie naszych małych podopiecznych – kim chciałbym zostać w przyszłości. Praca podczas realizacji kalendarza była wspaniałą przygodą zarówno dla naszych małych pacjentów, jak i towarzyszących im gwiazd. Przede wszystkim jednak był to czas, podczas którego nasi mali marzyciele na chwilę mogli zapomnieć o chorobie, towarzyszącym jej ograniczeniom i oczywiście urzeczywistnić swoje pragnienia. 

W "Kalendarzu Marzeń 2014" udział wzięli:

 1. Julia Saja i Małgosia Foremniak
 2. Natalia Górczyńska i Patrycja Markowska
 3. Patryk Kozłowski i Szymon Majewski.
 4. Natalia Mak i Anna Głogowska.
 5. Marek Buchcic i Kamil Durczok
 6. Wiktor Godusławski i Pascal Brodnicki
 7. Brajan Żakowski i Marcin Dorociński
 8. Laura Szala i Magdalena Różczka
 9. Basia Pietrzak i Iwona Guzowska
 10. Ewa Kacprzak i Monika Olejnik
 11. Michał Perzak i Robert Lewandowski
 12. Adam Wysocki i Paweł Małaszyński
Te piękne chwile i towarzyszące im emocje uwiecznił na kartach kalendarza duet wspaniałych, profesjonalnych fotografików: Caroline Anielewska i Irek Kamieniak. O fryzury zadbała firma Remik Rotor Club Targoński, a make-upem zajęła się firma Mokotowska ART. Wszyscy członkowie ekipy realizatorskiej pracowali absolutnie charytatywnie :-).

Poniżej wyjątkowe zdjecia z backstage'u, które obrazują jak powstawał najfajniejszy kalendarz na 2014 rok! :) Musicie zobaczyć to z jakim profesjonalizmem, nasi podopieczni wcielali się w swoje role!


Backstage Kalendarza Marzeń 2014