Aukcja charytatywna firmy W. Śliwiński na rzecz lubelskiego oddziału


W dniu 6 grudnia 2012r. Fundacja Spełnionych Marzeń na zaproszenie firmy W. Śliwiński uczestniczyła w niezwykle prestiżowym pokazie biżuterii marki - W. Śliwiński. Podczas pokazu arcydzieł sztuki jubilerskiej odbyła się również aukcja charytatywna na rzecz pacjentów oddziału onkologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego, będących pod opieką Lubelskiego Oddziału Fundacji Spełnionych Marzeń. W trakcie aukcji udało się wspólnie wylicytować przedmioty za kwotę 11 000 PLN.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wyjazd dzieci z Ziemi Lubelskiej na wakacyjny obóz dla dzieci i młodzieży z chorobą nowotworową pn. "Wakacje z Marzeniami" organizowany od lat przez Fundację Spełnionych Marzeń. Tego lata dzieci wyjadą na Mazury, by w krainie przepięknych jezior i lasów zregenerować się fizycznie i psychicznie po długim i wyczerpującym leczeniu chemioterapią.

Składamy serdeczne podziękowania dla całej rodziny Państwa Śliwińskich za chęć niesienia pomocy podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń. Dziękujemy za ogromne serce i wrażliwości na potrzeby małych pacjentów oddziału onkologicznego.Aukcja charytatywna firmy W. Śliwiński na rzecz Lubelskiego Oddziału